Bize WhatsApp’ta bir mesaj gönderin

INSTA’daki çalışma örneklerimizi görün

Saç protezleri | Protez saç nedir?

Öncelikle protez saç, takıldığı andan itibaren kendi saçınız gibi duracağı için hiçbir yapay görüntü yaratmayacak uzun ömürlü bir peruktur. İşlem tamamlandıktan sonra gür ve parlak saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

protez Saç – protez Saç – protez Saç – protez Saç

Saç protezi çok güzel protez & Saç protezi tamamen normaldir Türkiye’de protez saç protezleri

HAIR PROTEZ SAÇ

Saç protezinde 27 yıllık tecrübemizle 1 yıldır İstanbul Avcılar ilçesinde turkish.hadihair.com olarak hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü uzman kadromuzla sizlere steril ortamda ve sağlık bakanlığı onaylı protez saç ve saç protezi solüsyonları uygulamaktayız.

Turkish.hadihair.com ‘ın belirlediği dürüst,abartısız ve doğru ilkelerle günümüz teknolojisinin en son sistemleriyle sektörde yıllardır hizmet vermektedir.

Aqua Q protez saç Sistemi

“Aqua Q System” Amerikan New Image Şirketi tarafından Nox Hair’a özel olarak ürtilen son teknoloji bir saçlandırma sistemidir. Aqua Q sistem, alışılagelmiş sistemlerin kullanım alışkanlıkları ve çözüm yöntemlerinin, uzmanlar tarafından uzun yıllar boyunca incelenmesi neticesinde geliştirilmiştir.

Read More

Protez saç fiyatları biraz tuzlu…

Tabi ki de önce protez saç işlemi yaptıracaksanız kaliteli ve uzun ömürlü olması için biraz kesenin ağzını açmanız gerekecek. 3000 ila 6000 TL arasında seyrek saç sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Ama 1000 – 2500 TL ödeyeceğiniz alternatifler de var tabi. Fakat bu ücretle saç yaptırırsanız bir sabah uyandığınızda aynada saçlarınızın her birinin neden farklı tarafa baktığını sorgulamamanız gerekiyor.

Read More

Protez saçın ham maddesi

Protez saçın en güzel yanı insan saçına en yakın olan materyallerden üretilmesi. Saçınızdan alınan örneklere ve kalite olarak size en uygun olan saçlardan kişiye özel hazırlanıyor. Ayrıca bazen gerçek saçtan da üretildiği için kimse taktırdığınız saçın size ait olmadığına inanamayacak.

Read More

protez Saç – protez Saç – protez Saç

protez Saç – protez Saç – protez Saç – protez Saç

Daha fazla sonuç için bizi Instagram‘da takip edin : @protezsac_tu

protez Saç – protez Saç – protez Saç – protez Saç

Bayanlar ve baylar için saç restorasyonu

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo. Nullam in lacus id lacus dictum accumsan nec id lectus. Nam eget condimm tortor. Cras eleifend viverra nibh, friilla mi port titorid. 

Contact Us
Scroll Up